| Přihlásit

ČESKÝ TENSINGOVÝ FESTIVAL 2017 KE KOŘENŮM
KRNOV 25.-29.10.2017

Dance
Vede: Luc Šmírová
Máš chuť se naučit nějakou moderní choreografii? WS je otevřený jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. I když si myslíš, že tvůj tanec vypadá jako ovládaná křeč anebo tančíš jako Michael Jackson, tady se nudit nebudeš. Proto neváhej a pojď si s námi zatančit.
obsazeno: 9/10
blok: A
Fotbal
Vede: Štěpánka Motejlová
Přijď si prostě zahrát fotbal. Vítáme každého, kdo má chuť se hýbat a snahu strefit se do míče.
obsazeno: 5/10
blok: A
Hlasová průprava
Vede: Markéta Bečáková
Přijďte se naučit, jak se správně rozdýchat, rozmluvit a rozezpívat a další potřebné věci, které se můžou hodit v tensingu i jinde. Po tomhle workshopu z vás bude druhý Pavarotti a Michael Jackson v jednom.
obsazeno: 4/8
blok: A
Hudební kvíz
Vede: Gibina Terezová
Soutěžíš rád(a) a máš hudbu v uších 24/7? Tak pak je tenhle workshop přímo pro tebe! Uslyšíš známé i méně známé písně 21. století, ovšem nebudou chybět ani šedesátky nebo třeba klasická hudba. Tvým úkolem bude uhádnout co nejvíce písní jako první. Vítěze odměna nemine!
obsazeno: 6/19
blok: A
Klávesy
Vede: Lucka Procházková
Láká tě piano, klavír, nebo klávesy? Chceš se naučit zahrát ovčáky čtveráky a třeba doprovodit i jednoduchou písničku? Přijď na workshop a nebudeš litovat.
obsazeno: 1/10
blok: A
Literárně-poetický WS
Vede: Eva Kráčmarová
Ahoj, jistě si říkáš: "What?!? Co to jako je?" Neboj, sic to zavání školou, opak jest pravdou! Možná že se to zdá jako nemožné, ale literatůra je něco víc, než jen součást školního (m)učení. Tak proč nedát literatůře šanci? Troufáš si na to? Chceš se naučit, jak udělat kvalitní rozbor textu či jen rád čteš? Tak neváhej a přihlaš se!
obsazeno: 0/15
blok: A
Masáže
Vede: Zuzka Karnoltová
Pojďme si odpočinout! Naučíme se masírovat naše bolavá záda a další svaly, a taky si u toho příjemně zarelaxujeme. PS: Oblíbený krém či masážní olej s sebou.
obsazeno: 6/14
blok: A
Psychohrátky
Vede: Marika Loskotová
V tensingu si mnoho hrajeme. Víte však, jak se dají vytěžit konkrétní hry a udělat z nich techniky, které tensingovou skupinu mohou posunou někam dál? Přijď si rozšířit obzory.
obsazeno: 2/150
blok: A
Vyrábění kytiček (nejen) z organzy
Vede: Bára Tichá
Přátelé, kamarádi, na tomto workshopu vás naučím vyrábět ozdobné kytičky především z organzy (lehká "průhledná" látka), ale tvořit budeme i z jiných látek. Z nich si pak můžete vyrobit svou originální brož, gumičku do vlasů nebo náušnice. Těším se na vás!
obsazeno: 7/10
blok: A
Vyšívání je cool!
Vede: Kačenka Šimková
Pojď si vyšít nápis nebo obrázek na svoje oblíbený triko. Že vyšívali jen naše prababičky? No tak se pojď vrátit ke kořenům. Že to neumíš? Naučíme! Stačí mít jen chuť, trpělivost a trochu fantazie. S sebou si můžeš vzít jakýkoli kousek oblečení, na který si chceš něco vyšít. Těším se na Tebe!
obsazeno: 4/7
blok: A
Výšlap na Cvilín
Vede: Barča Vlasáková
Chcete vidět Krnov trošku jinak? Tak přijďte na můj workshop a společnými silami vylezeme na 436 m n. m. vysoký kopec – Cvilín, ze kterého je krásný výhled. A když budeme mít štěstí, tak půjdeme i na rozhlednu.
obsazeno: 2/150
blok: A
Španělština
Vede: Jana Procházková
Hola, přijď se naučit pár základních frází a zahrát si mexickou ruletu. Máš oblíbenou písničku ve španělštině? Můžeme si ji přeložit a zazpívat. Tak co, Álvaro Soler, Enrique Iglesias nebo snad Des-pa-cito? Hasta la vista.
obsazeno: 4/9
blok: A
"Ukaž knížku!"
Vede: Gibina Terezová
Taky miluješ čtení knížek? Tak přijď na můj workshop, s sebou si vezmi svou nejoblíbenější knihu a představ ji ostatním! Užijeme si společně pohodový workshop a zajisté objevíme spoustu skvělých knih stojících za přečtení!
obsazeno: 4/20
blok: B
(Orientální) mlácení do dřevěné bedny se strunama
Vede: Tran Doan Than Son
Ahoj, jestli bude hodne cajonů a hodně lidí, budu se snažit o hodně zábavy, nejsem učitel a přes bubny jsem amatér, ale snad vás něco přiučím.
obsazeno: 5/5
blok: B
Basová kytara
Vede: Domča Němcová
Rád by ses naučil na basu a vadí ti, že už dlouho nebyl žádný workshop kde by ses to naučil? Teď máš jedinečnou možnost se do této věci zapojit. Tak přijď a třeba se naučíš něco nového, fantastického, s čím můžeš zazářit před kámošema.
obsazeno: 3/3
blok: B
Jóga
Vede: Karolína Strnadová
Jóga proty kteří se s ní chtějí teprve seznámit, i pro pokročilé a profesionály, kteří si chtějí společně zacvičit! (Karimatku s sebou)
obsazeno: 3/12
blok: B
Latino WS
Vede: Jana Procházková
Vítejte v Latinské Americe! Ochutnáme argentinské maté, připravíme si mexické guacamole a navštívíme spolu několik nádherných míst. Pustíme si pár latino hitovek a když bude chuť, zkusíme základní krok salsy. Chceš?
obsazeno: 4/18
blok: B
Minichoir
Vede: Kuba Helcl
Nebaví tě ve sboru být desátý hlas někde vzadu? Chceš, aby byl tvůj hlas skutečně slyšet? Staň se součástí minichoru, kde jsou každé hlasivky důležité a kde tvoříme hudbu jen pomocí našich hlasů, popřípadě končetin, když to bude nutné. Vždyť Pentatonix taky někde začínali.
obsazeno: 1/6
blok: B
Napiš dopis
Vede: Kačenka Šimková
Otvírání dopisu je skvělý pocit, tak ho pojď někomu dopřát! Budeme vyrábět obálky, lepit okvětní lístky nebo provoňovat dopisní papír. Obsah dopisu nechám na Tobě :-) S sebou si vezmi adresy těch, kterým chceš napsat.
obsazeno: 0/9
blok: B
Náramky přátelství
Vede: Marie Vlčínská
Líbí se Vám bavlnkované náramky od kamarádů a chtěli byste jim taky nějaký dát? Nevíte, jak na to? Přijďte. Ráda Vás to naučím. :) PS: Vezměte si vlastní bavlnky, pokud máte. Pokud ne, nevadí, poskytnu svoje.
obsazeno: 4/4
blok: B
Procházka po Krnově
Vede: Markéta Bečáková
Pojďte se projít po Krnově a poznat tak krásy i nekrásy tohoto zajímavého maloměsta.
obsazeno: 5/150
blok: B
Relaxace
Vede: Marika Loskotová
Chcete si vyzkoušet, jak relaxovat jinak než se sluchátkama v uších usínat na posteli? Seznámím vás s různými typy relaxace, které vás můžou pomoci nakopnout. Chybět nebude ani oblíbený úvod do mindfulness. S sebou karimatku.
obsazeno: 12/21
blok: B
Tetování henou
Vede: Káťa Tomášová
Láká tě vyzkoušet si mít na své kůži nějaký obrázek, ale necítíš se na permanentní tetování? Prijd si to vyzkoušet "nanečisto" hennou.
obsazeno: 7/7
blok: B
Blok A:
Blok B:
www.tensing.cz
www.ymca.cz
festival@tensing.cz