Workshopy C

Chceme, abychom se všichni lépe poznali a aby workshopy byly osobnější. Proto je potřeba přihlásit se na celý festival, aby ses mohl přihlásit na workshopy. Přihlásit se můžeš přes odkaz, který najdeš v kolonce “Registrace”.

Po rozkliknutí workshopů A, B nebo C se ti zobrazí medailonky k jednotlivým workshopům. Až budeš mít z každého bloku vybraný workshop, který tě nejvíce zaujal, nezapomeň se na něj přihlásit!!!

SPORTOVNÍ WORKSHOPY

Okrašlovací spolek ve Vrchlabí

vedoucí workshopu: Okrašlovací spolek ve Vrchlabí

Chceš přispět místní komunitě sázením ovocných stromků, pomoci s dokončením Stezky vody nebo se podílet na budování spolkové zahrady za kulturním domem Střelnice? Přihlas se na tento workshop a přidej se tak k Okrašlovacímu spolku ve Vrchlabí, který již oficiálně tři roky pečuje o veřejný prostor města a jeho okolí s ohledem na životní prostředí, historii a tradice.

procházka po Vrchlabí

vedoucí workshopu: Vojta Lukáš

Co takhle procházka? Společně si projdeme kratší trasu po Vrchlabí a podíváme se na městské památky, obchody a zajímavosti. Nebude se jednat o nudnou historickou přednášku (slibuju), se kterou bych vás přece jenom neobtěžoval o prázdninách. Ale samozřejmě pár základních historických faktů zazní. Ukážu vám, že ne vše v našem městě je takové, jaké se to na první pohled může zdát, a společně přijdeme na to, že Vrchlabí není jen nějaká „díra na konci světa.“

žonglování

vedoucí workshopu: Linda Gottwaldová

Zdravím všechny potencionální zájemce o workshop žonglování. Co od toho vlastně můžete čekat?
Primárně se budeme soustředit na žonglování s míčky, ale můžeme si ukázat i jiná žonglovátka. Naučíme se pár technických základů, ukážu vám jak na klasickou kaskádu, případně se podíváme i na složitější triky. Nebudou chybět nějaké sranda věci a když bude zájem můžeme si povědět i trochu té teorie…
A co si na workshop přinést?
 3 – 4 míčky na žonglování!!! (na internetu jistě najdete návod, jak vyrobit, případně mě kontaktujte a já vám poradím, ale běda tomu, kdo si donese tři pomeranče 😀 )
 pohodlné oblečení
 trpělivost & dobrou náladu 🙂

šerm

vedoucí workshopu: Jony Skavroň

Když se řekne slovo šerm, co si pod tím přestavíte? Já do jisté doby jen tři mušketýry. A to bych chtěl změnit. V mém workshopu si ukážeme základní typy zbraní, postoj, seky, body atd. Zkrátka to co je potřeba pro přežití v souboji. A když bude čas, povím si i o tehdejší armádě, co měli na sobě a čím byli vyzbrojeni.
Jestli vás toto téma zajímá, budu moc rád, když se na mém workshopu uvidíme.

přehazovaná & ringo

vedoucí workshopu: Anička Klubalová, Bety Skleničková

Všichni máme rádi ten jeden sport. Ať je to volejbal, plavání, tenis nebo fotbal. Ať je to co je to, musíme si všechny sporty jednou vyzkoušet. A to platí pro všechny. My vám ukážeme, jak se oba sporty (ringo a přehazka) hrají, jejich pravidla a pak si zahrajeme i dvaceti minutový zápas. Budeme sice hrát jen jeden z oněch sportů, ale vyzkoušíme si základy z obou dvou. Tak se nestyďte a přijďte si zahrát.

jóga

vedoucí workshopu: Bají Míková

Ahojky, moje jméno je Bára, ale spoustu lidí mě také zná pod přezdívkou Bají. Mimo jiné se s vámi na festivale pokusím zacvičit nějakou tu jógu. Nejsem žádný profík, vlastně toho sama moc neumím, ale baví mě to a to je hlavní! Společně určitě dáme něco dohromady, trochu odpočinku, zklidnění, ale zapojíme i svaly. Nemějte strach a pojďte se přihlásit na workshop jógy, protáhnout se, probudit se a hlavně se u toho pořádně zasmát! Těším se na vás! Bají