Workshopy B

Chceme, abychom se všichni lépe poznali a aby workshopy byly osobnější. Proto je potřeba přihlásit se na celý festival, aby ses mohl přihlásit na workshopy. Přihlásit se můžeš přes odkaz, který najdeš v kolonce “Registrace”.

Po rozkliknutí workshopů A, B nebo C se ti zobrazí medailonky k jednotlivým workshopům. Až budeš mít z každého bloku vybraný workshop, který tě nejvíce zaujal, nezapomeň se na něj přihlásit!!!

KREATIVNÍ WORKSHOPY

beatboxing

vedoucí workshopu: Jirka Bartoš

Už jsi někdy slyšel o beatboxu? Chceš se naučit bubnovat a bassovat jenom pusou? Nepotrebuješ k tomu vůbec nic, jen fantazii. Jestli tě to zajímá, přihlaš se na můj workshop, kde tě naučím od základního basu po nějaké beaty, provedu tě zběžně historií a dám rady jak pokračovat dál. V beatboxu nejsou žádné hranice, každý zvuk co tě napadne je použitelný. Je jen na tobě, co v sobě skrýváš!

music production

vedoucí workshopu: Antonín Gazda

Zajímá vás, jak se nahrává ve studiu? Máte rádi hudbu a chtěli byste sami něco vytvořit, co jde poslat do světa? Víte,  co je balancovaný signál, ekvalizér nebo Melodyne? Nu, abyste se to dozvěděli, budete muset dorazit (: .Těším se na vás všechny, pojďme spolu něco splácat.

znakový jazyk

vedoucí workshopu: Linda Gottwaldová

Víš, že je správně pojem neslyšíci i Neslyšící? A že znakový jazyk není mezinárodní? Chceš-li se dozvědět víc, přijď na můj workshop znakového jazyka. Společně si povíme něco o kultuře Neslyšících, naučíme se, jak správně komunikovat s lidmi se sluchovým postižením, zboříme pár pěkně zažitých mýtů a hlavně… naučíme se základní fráze a slovíčka ve znakovém jazyce.  Ničeho se neboj, není to nic složitého a bude to sranda 😉

korejština

vedoucí workshopu: Alexandra Loudová

Chceš se naučit jednu z těch cool vypadajících asijských abeced, ale připadají ti moc složité? Přihlaš se na můj workshop a já ti ukážu, že hangul (korejská abeceda) ve skutečnosti vůbec složitá není. V knize Hunminjeongeum se píše, že se ji i méně pozorný člověk naučí psát za jedno odpoledne! Kromě hangulu se naučíme i pár základních frází z korejštiny a ukážeme si, že je korejština opravdu zábavný jazyk plný různých pro nás nepochopitelných zvuků. Tak neváhej a přihlaš se, budu se moc těšit!

hena

vedoucí workshopu: Terka Kamírová

Ahojda, jsem Terezka a na festivale mě potkáš na workshopu malování henou! Malování jako takovému jsem se vždycky věnovala jen ve škole při výtvarce a přiznám se, že mi to nikdy zas tolik nešlo. Ale letos na tensingovém soustředění jsme s holkama henou malovaly a mě to začalo fakt bavit…navíc si myslím, že ty moje výtvory nebyly zas tak zlý. 😃 Co se bude na workshopu teda dít? Přijdeme, vezmeme si do ruky henu a jednoduše si začneme malovat! Tak to přijď zkusit, bude to sranda! Moc se na tebe těšííím. 😃