Workshopy A

Chceme, abychom se všichni lépe poznali a aby workshopy byly osobnější. Proto je potřeba přihlásit se na celý festival, aby ses mohl přihlásit na workshopy. Přihlásit se můžeš přes odkaz, který najdeš v kolonce “Registrace”.

Po rozkliknutí workshopů A, B nebo C se ti zobrazí medailonky k jednotlivým workshopům. Až budeš mít z každého bloku vybraný workshop, který tě nejvíce zaujal, nezapomeň se na něj přihlásit!!!

Výstupy z workshopů A (minichor, drama, tanec) předvedeme na závěrečném koncertu 29. 10. od 16:00 na náměstí T. G. Masaryka.

KULTURNÍ WORKSHOPY

minichor

vedoucí workshopu: Alexandra Loudová

Lákalo tě někdy vyzkoušet si, jaké to je zpívat acapella? Pak je tento workshop právě pro tebe! Na workshopu minichor si ukážeme sílu vícehlasého sboru na písničce “Hold On Just A Little While Longer” ze hry Detroit: Become Human, se kterou vystoupíme na závěrečném koncertě. 

drama

vedoucí workshopu: Michaela Vodičková

Hello, hello,
proč zrovna divadlo se možná ptáš? Protože divadlo se nám hodí i v běžném životě.
Poznáme nové lidi, se kterými jsme ještě nikdy nespolupracovali, trochu si zaimprovizujeme a dáme dohromady krátkou inscenaci. Nápad dobrý ne?

tanec

vedoucí workshopu: Linda Gottwaldová

Baví tě tanec nebo pohyb obecně? Pak je tento workshop právě pro tebe. Během toho, co se potkáme, nacvičíme společnou choreografii, protáhneme svá těla a jistě si užijeme i spoustu zábavy. Konkrétně se budeme věnovat scénickému tanci, pomocí něhož budeme divákům na závěrečném koncertě vyprávět příběh. Na workshop si prosím dones oblečení, které ti je pohodlné a neomezuje tě v pohybu a určitě nezapomeň ani na dobrou náladu. Těším se na tebe.