Program

Čtyři dny plné koncertů jednotlivých tensingových skupin, pestrá nabídka workshopů, hudby, tance, her a zábavy. Naučíš se mnoho nového a poznáš tensingáře z celé České republiky.

Podrobný program a důležité informace najdete v připravených bookletech, které obdržíte na začátku festivalu.

Co všechno na tebe na festivale čeká?

KONCERTY

Dva dny festivalu budou patřit hlavně tensingovým koncertům. Každý Ten Sing, který se na festival chystá, si pro ostatní připravuje vlastní koncert s jistě skvělým repertoárem.

Jako každoročně nás bude čekat i velký koncert pro veřejnost, na kterém vystoupí všichni účastníci s programem nacvičeným během samotného festivalu.

WORKSHOPY

Workshopy si lze navolit po registraci a přihlášení na těchto stránkách. Z nabídky si můžeš vybrat workshopy hudební, sportovní i výtvarné. Nezapomeň sledovat festivalový web, přihlašování na workshopy se spustí v polovině září. Nabídku workshopů a více informací o nich nalezneš v záložce Workshopy.

ZAMYŠLENÍ

Festival nemá náplň pouze hudební, ale i duchovní. Tato duchovní složka dělá tensingový festival jedinečným. Krátká zamyšlení o Bohu a životě mladých lidí probíhají každý den, ráno a večer.

Pokud byste chtěli sami přispět něčím do programu, obohatit okolí o nové zkušenosti, nebo naučit pár lidí něco zajímavého, nebojte se nás kontaktovat a probrat s námi možnosti zapojení se!

Aby všichni jedno byli…