Čtyři dny plné koncertů jednotlivých TS skupin, pestré nabídky workshopů, hudby, tance, her a zábavy. Naučíš se mnoho nového a poznáš tensingáře z celé České republiky.

Co všechno se na festivale bude dít?

KONCERTY

Dva dny festivalu budou patřit hlavně tensingovým koncertům. Každý Ten Sing, který se na festival chystá, si pro ostatní připravil vlastní koncert s jistě skvělým repertoárem.

Jako každý festival nás bude čekat i velký koncert pro veřejnost, na kterém vystoupí všichni účastníci s programem nacvičeným během samotného festivalu.

 

WORKSHOPY

Workshopy si lze navolit po registraci a přihlášení na těchto stránkách. Z nabídky si můžeš vybrat workshopy hudební, sportovní i výtvarné. Nezapomeň sledovat festivalový web, přihlašování na workshopy se spustí v polovině září. Každý účastník si může zvolit dva workshopy. Nabídka workshopů a více informací o nich nalezneš v záložce WS.

 

ZAMYŠLENÍ

Festival nemá náplň pouze hudební, ale i duchovní. Tato duchovní složka dělá tensingový festival jedinečným. Krátká zamyšlení o Bohu a životě mladých lidí probíhají každý den, ráno a večer.

Zamyšlení bude doprovázet kapela LightHouse Worship.