Program

Čtyři dny plné koncertů jednotlivých tensingových skupin, pestrá nabídka workshopů, hudby, tance, her a zábavy. Naučíš se mnoho nového a poznáš tensingáře z celé České republiky.

Podrobný program a důležité informace najdete v připravených bookletech, které obdržíte na začátku festivalu.


Co všechno na tebe na festivale čeká?

KONCERTY

Páteční večer festivalu bude věnovány koncertům tensingových skupin. Jedinečnost každého tensingu zaručuje pestrost ve výběru písní, které si budete moct poslechnout.

Jako každoročně nás bude čekat i velký koncert pro veřejnost, na kterém vystoupí všichni účastníci s programem nacvičeným během samotného festivalu. Tento koncert se uskuteční 28. 10. v DDM Kolín (Pražská 161) od 14:00.

WORKSHOPY

Workshopy si lze navolit po registraci na festival. Z nabídky si můžeš vybrat workshopy kulturní, různé a sportovní. Na festivalu tě pak čekají 4 vyhrazené časové oddíly darované workshopům – nejvíce času je dáno workshopům kulturním (drama, tanec, minichór), které následovně předvedem na koncertě 28.10. Nabídku workshopů a více informací o nich nalezneš v záložce Workshopy.

ZAMYŠLENÍ

Festival nemá náplň pouze hudební, ale i duchovní. Tato duchovní složka dělá tensingový festival jedinečným – krátká zamyšlení o Bohu a životě mladých lidí probíhají každý večer.

DALŠÍ PROGRAM

Kromě výše zmíněných aktivit se můžete těšit na spoustu zábavných her. Na festivale vás čeká již tradičný tzv. ‘fight night’, ve které můžete soutěžit o putovní pohár. Po závěrečném koncertě budete mít příležitost zklidnit se v naší provizorní kapli, zatrsat si na diskotéce, zazpívat si karaoke, nebo jenom odpočívat a hrát deskovky v čajovně.


Pokud byste chtěli sami přispět něčím do programu, obohatit okolí o nové zkušenosti, nebo naučit pár lidí něco zajímavého přes workshopy, nebojte se nás kontaktovat a probrat s námi možnosti zapojení se!