Program

Čtyři dny plné koncertů jednotlivých tensingových skupin, pestrá nabídka workshopů, hudby, tance, her a zábavy. Naučíš se mnoho nového a poznáš tensingáře z celé České republiky.

Podrobný program a důležité informace najdete v připravených bookletech, které obdržíte na začátku festivalu.

Co všechno na tebe na festivale čeká?

KONCERTY

Druhý večer festivalu (28. 10.) bude věnován koncertům tensingových skupin. Koncerty započnou v 19:30 a v průběhu večera se vystřídá minimálně pět skupin. Jedinečnost každého tensingu zaručuje pestrost ve výběru písní, které si budete moct poslechnout. Koncerty budou probíhat v malé tělocvičně na ZŠ náměstí Míru.

Jako každoročně nás bude čekat i velký koncert pro veřejnost, na kterém vystoupí všichni účastníci s programem nacvičeným během samotného festivalu. Tento koncert se uskuteční 29. 10. na náměstí T. G. Masaryka od 16:00.


WORKSHOPY

Workshopy si lze navolit po registraci a přihlášení na těchto stránkách. Z nabídky si můžeš vybrat workshopy hudební, sportovní i výtvarné. Nezapomeň sledovat festivalový web, přihlašování na workshopy se spustí v polovině září. Nabídku workshopů a více informací o nich nalezneš v záložce Workshopy.


ZAMYŠLENÍ

Festival nemá náplň pouze hudební, ale i duchovní. Tato duchovní složka dělá tensingový festival jedinečným. Krátká zamyšlení o Bohu a životě mladých lidí probíhají každý večer.


DALŠÍ PROGRAM

Kromě výše zmíněných aktivit se můžete těšit na spoustu zábavných her. Festival odstartujeme tzv. ‘fight night’, ve které můžete soutěžit o putovní pohár. Po závěrečném koncertu budete mít příležitost zklidnit se v naší provizorní kapli, zatrsat si na diskotéce, zazpívat si karaoke, nebo jenom odpočívat a hrát deskovky v čajovně.


Pokud byste chtěli sami přispět něčím do programu, obohatit okolí o nové zkušenosti, nebo naučit pár lidí něco zajímavého, nebojte se nás kontaktovat a probrat s námi možnosti zapojení se!

Aby všichni jedno byli…