Náš tým

Letos je náš festivalový tým složen převážně z lidí, kteří si zatím nemohli vyzkoušet, jaké to je připravovat český tensingový festival. O to bude festival 2022 zajímavější, inovativnější a snad i zábavnější.  


Saša Loudová (hlavní koordinátorka)

Ahoj ahoj! 
Já jsem Saša a tento rok jsem koordinátorkou festivalu. Už spoustu let vedu Ten Sing ve Vrchlabí a od září působím v Ymce DAP jako tensingový sekretář. V září jsem také nastoupila na Karlovu univerzitu, kde studuju Koreanistiku a Francouzštinu pro překlad a tlumočení.
Minulé roky jsem byla součástí festivalového týmu v roli stagemanagera, takže koordinovat celý festival je pro mě premiéra a obrovská výzva. Mám ale úžasný tým, a moc se těším, až v říjnu festival společně odstartujeme!

Bají Míková (programová vedoucí)

Ahoooj,
jmenuju se Bára, ale slyším i na přezdívku Bají. 😀
Ráda zpívám a hraju, jako asi všichni tensingáři. S hudbou jsem vyrůstala v tensingu Pelhřimov už od jeho zrodu, u kterého jsem měla tu čest být.
Dalším mým koníčkem je skaut, kde jsem jednou z vedoucích družinky Drsných Buchet!
Mám ráda společnost, ale i klidné brouzdání se přírodou (nejlépe bosky), kde se dokážu odreagovat a zasnít.
Na tensingovem festivale budu společně se svou parťačkou Šmanký vytvářet pořádně nadupaný program! Máte se na co těšit! 🙂

Tak na festivale!
Bají 🙂

Šmanký Sokolová (programová vedoucí)

Nazdárek!
Mé jméno je Simča, ale lidé mě taky znají pod přezdívkou Šmankote, která poměrně dobře vystihuje můj charakter. Umím být pěkně prdlá a jsem pro každou srandu, ale taky si ráda popovídám v klídku a pohodičce, nejlépe u nějakého dobrého dortíku ♥
Jsem z tensingu Pelhřimov a jsem jedním ze zakládajících členů. Hustý co?!
Studuju učitelství prvního stupně a do toho dělám spoooustu dalších aktivit (tensing, skaut, ekofest, doučování,…) … v tomhle jsem trochu šílenec, ale baví mě to. 😀
Ráda chodím do přírody, hraju na kytaru, zpívám a taky se zajímám o módu. 
A velmi důležitá věc!! Miluju roztomilý prasátka! No…cokoliv co je zvíře, malinký a roztomilý, tak mi zaručeně udělá radost! – kromě pavouků! 
Na festivalu budu společně se svým dvojníkem Bají tvořit program. Bude to kopec srandy, na to se připravte! 😀
Tak zdárek, na fesťáku! 
Šmanký ♥

Linda Gottwaldová (infodesk)

Čus bus,
já jsem Linda. Můj „rodný“ Ten Sing je Ten Sing Vrchlabí, který jsem pár let spolu s dalšími lidičkami vedla. Poslední rok jsem se ale přesunula do Brna, kde studuji tlumočnictví do znakového jazyka a sociální pedagogiku, a proto mi na Ten Sing už nezbývá tolik času, kolik bych si přála. Když tedy přišla nabídka stát se součástí festivalového týmu, moc dlouho jsem nepřemýšlela a přijala ji. Když si na festivale nebudeš vědět s něčím rady, jsem to právě já, na koho se můžeš obrátit. S největší pravděpodobností mě najdeš někde kolem infodesku. A klidně se neboj přijít si i jen tak popovídat. I když na to nevypadám, povídám si moc ráda. Stejně tak ráda tančím, žongluji, zpívám, trávím čas v přírodě či pracuji s dětmi a mládeží, kterým se věnuji především na táborech nebo ve školce, kde pracuji.

Těším se na festivale,
Linda

Honza Melichar (stagemanager)

Zdravím, 
já jsem Honza a na letošním festivalu zastávám funkci stagemanagera. Už od vzniku tensingu Kolín jsem jeho vedoucí. Baví mě zpívání, hraju na klavír a na bicí, účinkuji v divadelním spolku a hraji korfbal. Být organizátorem tensingového festivalu je pro mě novinka, ale moc se těším.


Klárka Jahodová (propagace)

Zdravím!
Jmenuji se Klára a letos mám na festivale na starost propagaci a všechny srandy s tím spojené.. 😀
Pocházím z (teď již bohužel rozpadlého) mělnického tensingu, kde jsem nějaký čas působila i jako vedoucí.
Ráda dělám všemožné kreativní činnosti, od focení po kreslení a malování. Jinak ale i ráda čtu a nebo chodím na kafíčka s kamarády. 😂✌🏻
Být ve festivalovém týmu je pro mě, a vlastně i většinu z nás, novinka a velká výzva zároveň, ale i přes to se máte na co těšit!
Tak doražte, protože my už se na Vás těšíme!!☀️