Náš tým

 

Tento rok se na festivale můžete těšit na tým žen. 8 holek z různých tensingů, které se sešli, aby pro Vás připravili ten nejlepší program.

Ahoj,
jsem Nina a tento rok jsem koordinátorkou tensingového festivalu. Vždy když člověk má napsat něco o sobě, tak napíše blbost spolu s blbostí. Tak tady to máte.
Narodila jsem se … dávno. Už od mala jsem byla vedená k hudbě, ke sportu a k tomu, aby člověk byl věrný sám sobě a na nic si nehrál.
Během dospívajících let člověk občas zapomene na to, co je důležité a co ho vlastně naplňuje. Ale díky tensingu, do kterého jsem se přidala, až když mi bylo 17, jsem znovu mohla objevit svojí vnitřní radost a být za tensingovou Žra-Ninu, či takové aktivní třeštiprdlo.
Nyní studuji magistra na 2. lékařské fakultě fyzioterapii a k tomu pracuji v Životě 90 s důchodci, kde hlavní cíl je, aby se znovu postavili na své nohy a našli svojí radost do života a žili ho hodnotně. Tak mi to vlastně trošku připomíná Ten Sing.
Jsem tensingu a Ymce hrozně vděčná, že jsem měla tu možnost být součástí, je to pro mě velká pocta

Ahojky,
Jmenuji se Debora, ale všichni v tensingu mi říkají Debí. Letos na festivale mám na starosti společně s Pájou program – a máte se na co těšit!
Jsem součástí tensingu Tyjátr, ale dříve jsem byla vedoucí v Jaroměři. Skoro celý život jsem jezdila do Bělče a účastnila se zde vedení letního TS projektu. Momentálně studuji audiovizuální komunikaci a tvorbu, protože mám blízko k umění a divadlu. V neposlední řadě mě baví rozepisovat a učit písničky v tensingu, nebo si zazpívat v ulicích Prahy, či ve sprše.

Čáu,

jmenuju se Zuzka a jsem z tensingu Tyjátr. Je mi 20 a momentálně studuju na peďáku češtinu a hudebku.
Na letošním festivale mám na starost infodesk, takže až budete ztracení, nebudete něco vědět nebo si jen budete chtít popovídat, víte za kým jít. 🙂
Moc ráda (a moc často) zpívám, hraju na klavír a kytaru. Baví mě taky mimo jiné moje práce v kavárně a vedení různých táborů a tensingových aktivit.
Doufám, že letošní festival si všichni mooc užijeme!

Ahojda,
jmenuju se Bětka a jsem vedoucí z tensingu Praha, kde se už chvíli vyskytuju a tak různě zpívám a hraju.
Tenhle rok se na festivale starám o propagaci a podobné věcičky, takže mě nejspíš nebudete potkávat na programu, ale budu někde poletovat s počítačem a foťákem.
Ve svém volném čase ráda čtu, kreslím a sportuju. A taky mám moc ráda oříšky v čokoládě a kytičky. Jsem spíš introvert, ale nenechte se tím odradit a na festivale se za mnou zastavte na kus řeči, těšení veliký 🙂

Zdravím!
Já jsem Pája, tenhle rok mám na starost spolu s Debí program a workshopy na festivalu.
Je mi 20 let, jsem z Prahy a jsem jeden z vedoucích tensingu Tyjátr. Do tensingu jsem začala chodit až někdy v mých 17 nebo 18 letech. Vše to začalo, když jsem byla týden na Církev živě jako brigádník, kde jsem uklízela záchody….
Celá ta myšlenka tensingu mě tak nadchla, že jsem se v září hned přidala k Tyjátru. Díky tensingu mám spoustu krásných vzpomínek, zažila a zkusila jsem věci, které bych normálně neměla šanci vyzkoušet.
Nyní teda vedoucíruju, mimoto pracuji v kavárně v Holešovicích a dokonce už celkem slušně zvládám latte art… občas se mi nechtěně povede labuť. Těším se na vás všechny, čest!

Ahoj,
jmenuji se Dominika a letos mám na festivale na starost logistiku a kapelu.
Tensingu se už nějaký ten pátek věnuji v Hradci Králové, a tak se těším z členství ve festivalovém týmu, které je pro mne novinkou. Ve volném čase se věnuji hraní na hudební nástroje a dobrovolničení v YMCA.
Těším se až to společně na pódiu v Pelhřimově rozjedeme. Tak se tam uvidíme. 

Zdravím,
já jsem Saša a letos mám na festivale, stejně jako minulý rok, funkci stagemanagera. Celý festival tak budu trávit u stage a dohlížet na to, aby to tam všechno hezky klapalo. Stejně jako celý vrchlabský Ten Sing moc ráda jím, ale mimo jezení taky hraju a učím na klavír, čas od času si zaházím s míčkama nebo si zatočím s poikama, sem tam si přečtu nějakou knížku a taky vylezu pár skal. Zkrátka, moc času doma netrávím, zato když už doma jsem, náramně se to užívám. Nejvíc svého času ale věnuji tensingu, a protože mě to moc baví, jsem moc ráda, že pro vás můžu spolu se všemi z festivalového týmu letošní festival připravovat.
Tak čusbus na festivale!

Ahoj,

Do tensingu jsem chodila v dobách dávno minulých, konkrétně do Tensingu Praha, kam jsem přišla, když měl zkoušky ještě na Jižním Městě. Z účastníka se ze mě stal vedoucí a během vedoucování v Praze jsem si prošla skoro vším. Sbor, tanec, kapela, zamyšlení, tábory a festivaly české i evropské. I když už v tensingu nejsem, pořád zpívám, tančím a pracuji s mládeží.
Na ČTSF připravuji zamyšlení. Každý večer během nich budeme mluvit o tom, kdo jsme, co nás ovlivňuje, kam směřujeme, a co s tím má společného třetí “K”