Náš tým

Letos je náš festivalový tým složen ze 7 členů a následující stránka slouží k seznámení s námi – tím co máme na festivale na starosti, z jakých tensingů pocházíme a co nás mimo tensing baví! 🙂


Bají (hlavní koordinátorka) 


Ahooj!
Jmenuju se Bára, ale dost lidí v tensingu mě zná pod přezdívkou Bají.
Jsem s tensingu Pelhřimov a pořád se cítím jako jeho součást, i když už kvůli studiu v Praze nestíhám zkoušky. Za to jsem se nově přidala taky do tensingu Pražský Tyjátr, kde je to taky parádní!!
Hodně ráda podnikám různé výlety a dělám věci, který jsem před tím nikdy nezkoušela. V poslední době zrovna zkouším lézt, na stěně i na skalách a dost mě to baví. Taky si ráda najdu chvilku jen pro sebe někde v přírodě s pěknou knížkou.
Letos budu na festivale hlavní koordinátorkou, tak doufám, že vše proběhne hladce a společně si užijeme parádní festival! 🙂
Už se na vás na všechny těším!!!

Tomáš&Ondra (programoví vedoucí)

Krásný dobrý den,
naše jména jsou Tomáš a Ondra, přesně v tomhle pořadí. Kdysi jsme patřili do TS Tyjátru, po Velkém pražském Sloučení (léta páně 2023) však patříme do TS Pražského Tyjátru. Ondřej (mladý pívo) začal navštěvovat TenSing teprve nedávno. Zatímco Tom (starý pívo) už smrdí v TenSingu pěknou řádku let.

Ondískova záliba jsou počítače, taky má moc rád hudbu a když zrovna není línej, tak dokonce i sportuje. Tomulda je kluk technická, rád se ve všem hrabe a všechno rozebírá. Další z jeho vášní je taky hudba a to převážně, když se mu líbí.

Na festival máme na starost program. Jsme z toho trochu nervózní, protože je to velká zodpovědnost. Máme ale plno zkušeností společně organizovat akce, jelikož jsme spoluvedoucími letního tábora již 220752000 sekund. Budeme se z plných sil snažit vyprodukovat pro vás co nejlepší festivalový program.

Těšíme se na vás a adios na festivale,
Tomáš & Ondra

Áňa (infodesk)


Ahojda, já jsem Anežka ale většina lidí mi říká jen Áňo. Jsem tensingářkou už od vzniku tensingu Kolín a v tensingu dělám jako vedoucí tak nějak všechno, co se programu týče.
Kromě tensingu se zajímám o enviromentálniku, nahrávání zvuku, tvorbu videa a podcastu. Ve škole nahrávám školní časopis a tvořím audioknižní verzi mé oblíbené knihy. Také miluju skauta a hudbu (když nemusím zpívat😊)
Na tensingovém festivalu budu mít roli človíčka ohledně informací, což pro Vás znamená, že Vám na festivale ráda poradím, s čím bude potřeba.
Už se moc těším.

Dan (stagemanager)

Ahoj, jmenuji se Dan, ale hodně lidí mi v tensingu neřekne jinak než Pírko, což je moje skautská přezdívka. Už skoro čtvrtým rokem vyhrávám v TS Pelhřimov na kytaru a křičím do mikrofonu. Divím se, že mi to ještě nezakázali. Mám fakt dost zájmů, ale žádnej vlastně nedělám pořádně. Ale když už, tak rád vařím, studuju naprosto náhodný a zbytečný informace, čtu, koukám na filmy, hraju na kytaru a poslouchám muziku. Ale to jen když mám náhodou čas. Jsem už pár let skaut a mám rád velkou společnost. A asi díky mé zálibě v hudbě jsem dostal funkci stagemanažera.
Trochu se toho bojím, ale těším se na to. Dokud nepodpálím jeviště, bude to dobrý. A taky se těším na vás a na celý festival!

Jana (propagace)

Zdravím, říkají mi Mena nebo Jana.
Pocházím z tensingu Praha, ve kterém jsem byla několik let jako účastník a poté i vedoucí. Momentálně již nejsem v žádném ts aktivní, ale to nemění nic na tom, že jsem stále tsgář.. tak snad mi to u vás projde. 😌

Mimo tensing ráda hodím dobrovolnickou ruku i někam jinam jako třeba Jednomu světu nebo Mezipatrám (dokumentární filmy mě moc baví). Studuji, ráda trávím čas na zahradě, uvařím něco nového, vymyslím nějaký kreativní projekt, vydám se někam spontánně do světa nebo dám dnd session s kamarády.

Na festivale mám na starosti propagaci, tudíž logo, merch, sítě, fotografy a podobné srandy. Něco z toho je pro mě docela nové a něco už zajetá klasika. Moc mě těší, že můžu být součástí letošního fest teamu, a těším se na vás na podzim! ✨

Šmanký (udržitelnost)

Čauves, říkají mi Šmanký.

Jsem osůbka, která ráda rozdává radost kolem sebe, žije život s pokorou a miluje západy slunka 🌄

Na festivalu se budu starat o pohodu jak v týmu, tak i mezi účastníky. Chci, abychom se tam všichni cítili co nejlépe 🙂
Dále se na festivalu budu věnovat tématu udržitelnosti 🌱

Vyrostla jsem v TS Pelhřimov a teď se čas od času objevím v TS Pražský Tyjátr. Mojí velkou zálibou je skaut, kterému věnuji většinu svého času. Vedu oddíl světlušek, vlčat a benjamínků a dále působím jako instruktorka na kurzu, kde vzděláváme další skautské vedoucí 🏕️

A jedna zajímavost – miluju hory, ale nesnáším vycházení kopců!🤔 Těším se na festivale!!