O nás

Ten Sing

Ten Sing je volnočasová aktivita pro mladé lidi ve věku 12–26 let. Název Ten Sing pochází z norského „tenåringer synger“ – (v překladu mladí zpívají). Nejde nám ale jenom o zpěv. V tensingu má každý možnost naučit se mnoha novým věcem, ať už je to zpěv, hra na hudební nástroj, tanec nebo divadlo. Jsme neprofesionální uskupení otevřené každému, kdo má zájem, chuť a nadšení, bez ohledu na sociální zázemí, národnost nebo víru.

Ten Sing je aktuálně aktivní v 5 českých městech a je rozšířený po celém světě. Hlavním cílem je pro nás seberealizace jedince a rozvoj osobnosti, snažíme se mladým lidem ukázat, jak lze trávit volný čas smysluplně. Ten Sing se snaží vést mladé lidi k hodnotám a vycházíme tak z pravidla Tři K – základními kameny jsou tedy kultura, kreativita a Kristus.

Ten Sing je jednou z mnoha aktivit a funguje pod záštitou celosvětové organizace YMCA (Young Men’s Christian Asocciation). 


Český tensingový festival

Český tensingový festival – to znamená čtyři dny s tensingáři z celého Česka! Čekají tě podzimní dny nabité zpěvem, tancem, divadlem, koncerty, nejrůznějšími workshopy, kreativitou, duchovním programem a mnoha dalšími zajímavými aktivitami. Tak neseď doma a pojeď s námi o podzimních prázdninách na tensingový festival. Stále jsme tě nepřesvědčili? Tak se koukni na fotky z minulých let, video z koncertů, oslov Ten Sing ve tvém městě nebo okolí, a nebo napiš přímo nám email.
Budeme se na Tebe moc těšit a věř, že si užiješ plno zábavy. 🙂


Kontakt

Veškeré dotazy, připomínky, návrhy a cokoli, co byste chtěli sdělit nám pište na emailfestival.tensing@gmail.com

Máme taky FB stránku a IG!

Více info o tensingu se nachází na webovkách tensing.cz

Informace o české YMCA najdete na webu ymky.